Dla dzieci

Na tej podstronie znajdą Państwo informacje na temat imprez organizowanych dla dzieci. Ponieważ to nasz pierwszy sezon, a ta działka nie jest naszą wiodącą działalnością, przez jakiś czas będzie tu ubożuchno. Ponieważ naszym działaniom nie będzie towarzyszyła żadna akcja marketingowa, to nasza oferta skierowana jest głównie do naszych znajomych. Do tych, którzy znają nas z różnych działalności i nie będą się bali namówić np: klasę swoich dzieci na parę dni przygody z fajnymi ludźmi w całkiem dziwnych okolicznościach przyrody. Jęśli nas znasz, masz do nas zaufanie poleć nas znajomym. To jedyny marketing jaki zamierzamy uskutecznić w tej działalności.

 

Od tego zaczynaliśmy. Byliśmy młodzi, studiowaliśmy i prowadziliśmy klub studencki (Akademicki Klub Przygody Terra), który realizował wyjazdy dla dzieci i młodzieży w ramach zielonych szkół. Wszystko zaczęło się kilka lat temu i umarło, gdyż bezlitośnie wessał nas biznes. Powracamy.

Od kliku lat w gronie znajomych rodził się pomysł reinkarnacji wyjazdów z dziećmi. Potem przyszedł czas brutalnego kapitalizmu i każdy poszedł w swoją stronę. Jednak w czasie spotkań w gronie bliskich (bo tamte czasy bardzo nas zbliżyły) ciągle powracały pytania: kiedy powrócimy do tego, co lubiliśmy robić? Kiedy przestaniemy gonić? Kiedy będziemy mieli ponownie odwagę na pracę z dziećmi?

Chyba dla mnie nadszedł taki czas, by w końcu wziąć byka za rogi i zaczynam robić to co lubię. Nasza działalność to przestrzeń, gdzie ciekawi świata ludzie spotkają ciekawych świata ludzi. Bardziej niż na liczbie klientów zależy nam na zadowolonej garstce, której naprawdę można coś dać.

Od wielu lat prowadzę własną firmę, pracuję jako szkoleniowiec i zbliżając się do wieku Chrystusowego, chcę dać sobie (egoizm?), moim przyjaciołom tym obecnym i przyszłym trochę radości świata.

 

 

Słowo o mnie:
Nazywam się Grzegorz Szerszenowicz
Nie lubię o sobie mówić.
Neuropsycholog, instruktor wspinaczki, taternik, przewodnik beskidzki (nieoblachowany, więc raczej półprzewodnik) i co jeszcze? Nie wiem.

Wydruk strony CMS Scena+ admin