Polecamy

Ponieważ działamy dla ludzi i wśród ludzi, a firmy to przede wszystkim ludzie, pozwalamy sobie przedstawić listę ludzi, którzy nasz świat upiększają, sprawiają, by był bardziej znośny, mają w sobie to coś, za co ich lubimy i niniejszym kontakt z nimi polecamy:

Wszyscy, którzy uczestniczyli w kolejnych edycjach projektu "Schody do nieba"Dnia Ziemi w latach 1997-2006.

Firma Human Solutions - profesjonalna rekrutacja pracowników; Assessment Center; Development Center; Outplacement; doradztwo zawodowe; szkolenia menedżerskie; szkolenia z zakresu HR.

Sylwester Gruba i sklep internetowy Weekend - firma mojego przyjaciela, na którym się nigdy nie zawiodłem. Partner z jednej liny to czasami niewiele znaczy. W tym wypadku znaczy dużo. Polecam zakupy. Jeśli czegoś nie ma w sklepie a można to sprowadzić, to na pewno się Państwo nie zawiodą.

Grześ Bednarczyk - mogę na niego liczyć zawsze, gdy coś niedobrego dzieje się z którymś z komputerów. Ostatnio uratował dane i zainstalował Linuxsa. Bardzo fajny człowiek. A jak fajnie się wspina.

Łukasz "Mokry" Mokrosiński - czasami dwa jego pytania starczają za tygodnie psychoanalizy. Jeśli jesteś zainteresowany Lacanem musisz go znać. Jeśli go nie znasz przeczytaj książki, które Łukasz przetłumaczył. Jeśli nie dasz rady przeczytać jego tłumaczeń to może ... nie musisz znać Łukasza. Przyjaciel.

William Ocipa - parę lat temu poznaliśmy słowackiego buddystę, który był w przelocie miedzy Syberią, Norwegią a Indiami. Parę miesiący spędził w Warszawie. Bez wahania powierzyliśmy mu klucze od naszego domu. Zasiadał przy naszym stole i pracował dla naszej firmy. Swoje doświadczenia postanowił wykorzystać zakładając swoją firmę prac alpinistycznych na Słowacji http://www.prace-vo-vyskach.sk. Dobry znajomy i przyjaciel. Na swojej stronie www zamieścił nawet parę zdjęć ściągniętych z naszej galerii. Życzymy mu powodzenia. A nam i jego firmie życzę, byśmy razem spotkali się realizując międzynarodowe projekty: u nas w Polsce, na Słowacji, w Czechach, gdzieś w UE lub po za jej granicami.

 

Wydruk strony CMS Scena+ admin